شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان فعال در زمینه ارائه پوشش ضد حریق

شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان (APSI) - با مسئولیت محدود -  با بیش از 20سال تجربه مدیران خود در زمینه هایی همانند رنگ ، عایق ، پوشش ضد حریق صنعتی ، ساختمانی و رفرکتوری (نسوزکاری) توسط کارشناسان و پرسنل با تجربه و آموزش دیده در مواردی مانند رنگ ، عایق ، فایرپروفینگ و نسوزکاری با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا ، آمادگی خود را برای انجام طراحی ، تهیه و اجرای پوشش های ضد حریق ساختمانی و صنعتی اعلام می دارد .

این شرکت به عنوان طراح ، تأمین کننده و مجری پوشش های مقاوم در برابر حریق برای اجرای پوشش های ضد حریق اسکلت فلزی، رنگ ، عایق و نسوزکاری (رفرکتوری) فعالیت داشته و خود را در برابر مسائلی اعم از سلامت ، ایمنی و  امنیت تمامی شهروندان و هم وطنان ایران زمین و همچنین حفاظت از درایی ها و محیط زیست کشور عزیزمان، متعهد می داند .

فعالیت شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان در زمینه ارائه پوشش های ضد حریق

با افزایش سریع جمعیت ، رشد زیاد شهرنشینی و با رشد روز افزون حوادثی مانند حریق و آتش سوزی، نیاز به توجه بیشتر به مساله ی ایمنی و مقاوم سازی سازه ها و ساختمان ها حس می شود. به همین دلیل شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با عنایت و توکل به خداوند منان در این مسیر گام برداشته و حفاظت از ساختمان ها را در برابر حریق و آتش سوزی را در جهت کاهش خسارات حریق، هدف خود قرار داده است.

کاهش و تا حد امکان حذف خسارات های جانی و مالی که به دلیل رخ دادن عواملی مانند حریق می باشد، نیاز به آموزش نیروی انسانی ماهر و خبره برای حرکت در جهت توسعه ی پایدار دارد.

استفاده از محصولاتی که سازگاری کامل با محیط زیست دارند، استفاده ی بهینه و صحیح از منابع انرژی و منابع طبیعی و همجنین به حداقل رساندن ضایعات تولیدی، ارتقاء فرهنگ ایمنی در میان کارگران، کارکنان و شهروندان ، بازنگری و کنترل مستند ها ، سهولت جهت دسترسی به اطلاعات فنی، شفافیت کامل برای ارائه راهکار های مناسب و درست و در آخر حمایت از پژوهش ها و تحقیق ها از جمله تعهدات ما در این مسیر می باشد. شایان ذکر است این شرکت مورد تائید و زیر نظر سازمان های آتش نشانی کل کشور در حال فعالیت می باشد.

 

پــــروژه مورد نظر خود را انتخاب نمایید

پــــــــروژه های ساختمانی

پروژه های ساختمانی آتش پاد سازه ایرانیان

پــــــروژه های صنعتی

پــــــروژه های صنعتی آتش پاد سازه ایرانیان

اخبار و رویدادها

آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس...

آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس - پوشش ضد حریق

حادثۀ آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس در سال 2007 میلادی - Valero در قسمت پائین از تصویر با...

آتش سوزی فازهای 20 و 21 پارس ج...

آتش سوزی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی

حادثۀ آتش سوزی پالایشگاه فازهای 20 و 21 پارس جنوبی در تاریخ 1395/10/04 پالایشگاه فازهای 2...

انتقادات و پیشنهادات

  

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001