شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان فعال در زمینه ارائه پوشش ضد حریق

شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان (APSI) - با مسئولیت محدود -  با بیش از 20سال تجربه مدیران خود در زمینه هایی مانند رنگ ، عایق ، پوشش ضد حریق صنعتی ، ساختمانی و رفرکتوری (نسوزکاری) توسط کارشناسان و پرسنل با تجربه و آموزش دیده در مواردی مانند رنگ ، عایق ، فایرپروفینگ و نسوزکاری با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا ، آمادگی خود را برای انجام طراحی ، تهیه و اجرای پوشش های ضد حریق ساختمانی و صنعتی اعلام می دارد .

این شرکت به عنوان طراح ، تأمین کننده و مجری پوشش های مقاوم در برابر حریق برای اجرای پوشش های ضد حریق اسکلت فلزی، رنگ ، عایق و نسوزکاری (رفرکتوری) فعالیت داشته و خود را در برابر مسائلی اعم از سلامت ، ایمنی و  امنیت تمامی شهروندان و هم وطنان ایرانی و همچنین حفاظت از درایی ها و محیط زیست کشور عزیزمان، متعهد می داند .

تعهدات و دلیل فعالیت شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان در زمینه ارائه پوشش های ضد حریق

با افزایش سریع جمعیت ، رشد زیاد شهرنشینی و  نیز رشد روز افزون حادثه هایی مانند حریق و آتش سوزی، نیاز به توجه بیشتر به مساله ی ایمنی و مقاوم سازی سازه ها و ساختمان ها حس می شود. به همین دلیل شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان به این فکر افتاد تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با عنایت و توکل به خداوند منان در این مسیر گام بردارد و حفاظت از ساختمان ها را در برابر حریق و آتش سوزی، مأموریت خود قرار دهد.

کاهش و تا حد امکان حذف خسارات های جانی و مالی که به دلیل رخ دادن عواملی مانند حریق می باشد، نیاز به آموزش نیروی انسانی ماهر و خبره برای حرکت در جهت توسعه ی پایدار دارد.

استفاده از محصولاتی که سازگاری کامل با محیط زیست دارند، استفاده ی بهینه و صحیح از منبع های انرژی و منابع طبیعی و همجنین به حداقل رساندن ضایعات تولیدی، ارتقاء فرهنگ ایمنی در میان کارگران، کارکنان و شهروندان ، بازنگری کردن و کنترل مستند ها ، سهولت جهت دسترسی به اطلاعات فنی، شفافیت کامل برای ارائه راهکار های مناسب و درست و در آخر حمایت از پژوهش ها و تحقیق ها از جمله تعهدات ما در این مسیر ایمن سازی می باشد. شایان ذکر است شرکت ما مورد تائید سازمان های آتش نشانی قرار گرفته است .

 

پــــروژه مورد نظر خود را انتخاب نمایید

پــــــــروژه های ساختمانی

پروژه های ساختمانی آتش پاد سازه ایرانیان

پــــــروژه های صنعتی

پــــــروژه های صنعتی آتش پاد سازه ایرانیان

اخبار و رویدادها

آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس...

آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس - پوشش ضد حریق

حادثۀ آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس در سال 2007 میلادی - Valero در قسمت پائین از تصویر با...

آتش سوزی فازهای 20 و 21 پارس ج...

آتش سوزی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی

حادثۀ آتش سوزی پالایشگاه فازهای 20 و 21 پارس جنوبی در تاریخ 1395/10/04 پالایشگاه فازهای 2...

پروژه ها

طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبی - رنگ آمیزی
مجتمع گاز پارس جنوبی فاز 1 - پوشش ضد حریق
طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبی - عایق کاری
پتروشیمی بندر امام (ره) - رنگ ضد حریق
پتروشیمی بندر امام (ره) - پوشش ضد حریق
پتروشیمی پلی نار تبریز - پوشش ضد حریق
فازهای 20 و 21 پارس جنوبی - پوشش ضد حریق
خردایش مجدد کنستانتره سیرجان - نسوزکاری
پالایشگاه گاز بید بلند 2 - پوشش ضد حریق
پتروشیمی پترو کیمیا ابن سینا - نسوزکاری

انتقادات و پیشنهادات

  

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001