سیستم آتش بند و دود بند فایر استاپ

توضیح : شما می توانید با کلیک برروی تصاویر زیر مشخصات فنی هر یک از محصولات را دانلود نمائید.

 

سیستم آتش بند و دود بند (Fire Stopping System) :

علاوه بر حفاظت از سازه های فلزی و بتونی در برابر حریق و آتش سوزی، باید برای جلوگیری از فروپاشی ساختمان ها و تاسیسات ، سیستم پیشگیرانه دیگری برای پیشگیری از شیوع آتش و دود در ساختمان ها و صنایع وجود داشته باشد که به نام سیستم های آتش بند و دود بند (Fire Stopping System) مشهور می باشد.

شرکت پرومات – کافکو جزء محدود شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات ضد حریق ، آتش بند و دودبند در سراسر دنیا می باشد ، که در زیر محصولات آتش بند و دود بند این شرکت که نام پروماسیل دارد را به شما ارائه می کنیم.

 

محدوده پروماسیل (Promaseal Range) :

" گستره ای است از محصولات که محدود کننده و متوقف کننده آتش هستند و در دسته پوشش های ضد حریق قرار می گیرند."

 

محصولات آتش بند و دود بند شرکت پرومات (پروماسیل) از با کیفیت ترین مواد تولید می شوند و استاندارهای سخت گیرانه روی آن ها انجام می شود.

این محصولات (Promaseal) برای عدم نفوذ و عبور دود ، گازهای سمی و همچنین آتش از طریق شکاف های موجود در دیوار ها ، پارتیشن ها ، کف ها تولید و وارد بازار شده است.

 

گستره محصولات سیستم پروماسیل (Promaseal) شامل مواد زیر می باشد :

 

1 ) پرماسیل فایر بریر (Promaseal Fire Barrier) :

این محصول دارای اسلبی از پشم سنگ با چگالی بالا و با پوششی است که از مواد غیر قابل حریق به رنگ سفید می باشد و برای جلوگیری از نفوذ آتش و پخش شدن آن از طریق سوراخ هایی که در دیوارها و طبقه ها برای دسترسی کابل ها ، تأسیسات و راه های خدماتی لحاظ شده است قابل استفاده می باشد.

 

2 ) پروماسیل فایرکامپوند و فایر کامپوند اکسترا استرنج (پروماسیل آتش مرکب و آتش مرکب بسیار قوی) (Promaseal Fire Compound &Fire Compound Extra Strength) :

این محصول به منظور مسدود کردن و سیل نمودن برای جلوگیری از نفوذ آتش و دود در اطراف روزنه های کانال ها ، کانال های هوا و داکت های برق و سینی کابل ها و لوله ها قابلیت استفاده دارد.

 

3) پرو ماسیل پف کننده درزگیر اکریلیک و سیلیکون (Promaseal Intumescent Acrylic Sealant and Silicone Sealant) :

این محصول خاصیت چسبندگی بسیار عالی به انواع مختلفی از سطوح دارد و  کاملا مناسب برای حفره های کوچک و سوراخ هایی می باشد که برای جلو گیری از نفوذ آتش طراحی شده اند.

 

4 ) پروماسیل پایپ رپ (Promaseal pipe wrap) :

این محصول از یک حلقه کاملا مقاوم در برابر نفوذ آب و با یک هسته پف کننده منعطف در زمان رخ دادن حریق برای حفاظت از منافذی است که برای عبور لوله های پلاستیکی در دیوارها و کف ها تعبیه شده اند.

 

5 ) پروماسیل یونی کولار(Promaseal Unicollar)  :

این محصول یک روش انحصاری برای پیشگیری از نفوذ آتش از طریق لوله های پلاستیکی است که از دیوار ها و کف ها عبور کرده است.

این محصول از نواری ساخته شده است که شامل کلیپس و پیچ های مناسبی برای پیچ نمودن و ثابت کردن این محصول به دیوار و یا سایر سطوح است.

 

6 ) پروماسیل بالشتکی (Promaseal Fire pillow) :

این محصول شبیه  به بالشتک است و برای جلوگیری از نفوذ حریق و انتقال آن به سایر نقاط تولید شده است و در قسمت هایی که سینی و یا منافذ عبور کابل ها قرار دارد ، در دهانه ورودی و خروجی قرار گرفته است و این امکان را فراهم می کند تا بتوان به سادگی در صورت نیاز کابل را تعمیر و یا تعویض کرد.

 

7 ) پروماسیل نوار درزگیر انعطاف پذیر (Promaseal Expansion Joint Strips) :

این محصول از موادی کاملا نسوز و پف کننده ساخته شده است که به سادگی می توان آن را در بین درزهای دیوار و سقف ، ورق پارتیشن ها و سقف و غیره قرارداد تا فاصله مابین آن ها را پر کند و  در صورت وقوع حریق ، از عبور دود و آتش به طرف دیگر جلوگیری به عمل آورد.

 

Fire Stopping Systems ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001