پوشش رنگ ضد حریق فایرتکس ام 90 (Sherwin Williams Leigh's Paints-Firetex M90)

توضیح : شما می توانید با کلیک برروی تصاویر زیر مشخصات فنی هر یک از محصولات را دانلود نمائید.

 رنگ ضد حریق فایرتکس ام 90:

:Sherwin Williams Leigh's Paints - Firetex M90

در کنار پوشش های ضد حریق، رنگ ضد حریق وجود دارد که فایرتکس ام 90 یک رنگ 2 جزئی اپوکسی است که بر طبق تکنولوژی تولید آن می تواند در مقابل آتش سوزی های هیدروکربنی و سناریوهای احتمالی حریق های هیدروکربنی از قبیل Pool Fire ، Jet Fire ، Blast Over Pressure و مانند این ها مقاومت بالایی داشته باشد و در این رابطه تمامی تائیدیه های UL (UL1709) ، BS (BS 476) ، DNV و غیره را دارد.

این رنگ یک رنگ متورم شونده شناخته شده است که با در نظر گرفتن شرایط بسیار سخت و  حتی نامساعد آب و هوایی ، محیط های اسیدی و شبیه این مکانها در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع دفاعی و صنایع کشتی سازی جهت حافظت سازه های فلزی و تجهیزات در برابر حریق طراحی و روانه بازار شده است.

در ایران نیز بیشتر سکوهای پارس جنوبی ، سکوهای نفتی و گازی به دلیل کیفیت و تحمل شرایط سخت و طاقت فرسای دریایی با این رنگ ضد حریق در برابر حریق های هیدروکربنی مقاوم شده است.

لازم به توضیح است که اجرای این نوع رنگ سخت می باشد و حتما باید با دستگاه های ایرلس 2 جزیی که هیتر دارند، قبل از اختلاط ، حتما گرم شود.

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001