پوشش های ضد حریق نفکو Nafco

پوشش ضد حریق ایرانی نفتاب در ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

 

پوشش های ضد حریق ایرانی نفکو Nafco

تعریف ملات های پاششی Spray-applied Fire Resistive Material یا به اختصار SFRM                

 

این دسته از محصولات براساس میزان دانسیته یعنی وزن مخصوص خود به 3 گروه زیر طبقه بندی می شوند که شامل:

 

  1.    ملات ها با دانسیته کم NAFCO LD
  2.    ملات ها با دانسیته متوسط NAFCO MD
  3.    ملات ها با دانسیته بالا NAFCO HD

 

پوشش های ضد حریق

 پوشش های ضد حریق شرکت نفتاب ( گروه مهندسی و بازرگانی صنایع پایدار نفت و آب پارسیان ) یک تولید کاملا ایرانی بوده که از تجربه ای بالغ بر 2 دهه سود می برد . این شرکت بر اساس تجارب ارزشمندی که در صنعت پوشش های ضد حریق در ایران در طی 20 سال کسب کرده است و با تکیه بر دانش ، تخصص و توانمندی های مدیران و پرسنل خود موفق به تولید اولین نمونه پوشش های ضد حریق معدنی خود گردید و در این راستا توانست تاییدیه سازمان تحقیقات راه ، مسکن و شهر سازی رادر سال 1396 بدست آورد.

نمونه تولیدی این مجموعه با نام تجاری Nafco MD در دسته ملات ها با دانسیته متوسط قرار گرفته و شامل مخلوطی از سیمان پرتلند ، ورمیکولایت و ... با دانسیته ای در حدود 450 کیلوگرم بر مترمکعب می باشد. این محصول توانایی اجرا برروی کلیه سطوح فلزی اعم از تیرها ، ستون ها و بادبند ها را درار بوده و می تواند المان های فلزی را از 1 ساعت الی 4 ساعت در برابر حریق های سلولزی محافظت نماید.

این محصول مورد تایید سازمان تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی بر اساس مبحث سوم مقررات ملی ساختمان تولید و تست گردیده است و این محصول در وندور لیست سازمان های آتش نشانی نیز قرار گرفته است.

در مورد مزیت Nafco MD نسبت به محصولات تولیدی مشابه داخل باید گفت که این محصول با توجه به بهره گیری از کیفیت بسیار بالای مواد اولیه و دانش تولید و فرمولاسیون ساخت منحصر به فرد دارای ضخامت های پوشش های ضد حریق کمتر و همچنین از چسبندگی بسیار بسیار بسیار بالاتری نسبت به نمونه های مشابه داخلی و حتی با کیفیت ترین محصولات خارجی نیز بهره مند بوده و پس از اتمام پاشش این محصول بر روی اسکلت فلزی نمای بسیار یکدست و تمیزی مشابه نمونه های با کیفیت خارجی (آمریکایی و انگلیسی) ایجاد می نماید.

شرکت نفتاب علاوه بر تولید محصول نفکو ام دی (NAFCO MD) بدلیل چسبندگی هر چه بهتر محصول پایه سیمانی Nafco MD اقدام به تولید چسب لاتکسی ویژه ای با نام تجاری NAFTEX PSA 17 کرده است که این محصول نیز در سازمان تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی تست گردیده است و ویژگی این محصول علاوه بر ایجاد چسبندگی لازم بین سطح سازه و ملات های پاششی پایه سیمانی باعث می گردد تا ملات های پاششی پایه سیمانی که دارای PH قلیایی می باشند و با بعضی از رنگ های سازه های فلزی که خصلت اسیدی دارند واکنش ایجاد نموده و به مرور زمان از سطح سازه جدا و از روی سازه کنده شوند و همچنین با توجه به لرزش سازه در اثر عوامل گوناگون ، انبساط و انقباض به مرور زمان بر اثر کاهش و یا افزایش دمای محیط ، باعث ایجاد ترک در محصولات پایه سیمانی می گردند و با توجه به خاصیت الاستیکی محصول NAFTEX PSA 17، احتمال بروز این حوادث به حداقل رسیده و باعث دوام هرچه بیشتر این محصولات بر روی سازه ها در طول سالیان می گردد.

شرکت آتش پاد سازه ایرانیان بسیار مفتخر است در راستای استفاده از محصول با کیفیت ایرانی گام برداشته و امیدوار است بتواند خدمات شایانی را در زمینه محافظت ساختمان ها در برابر حریق و همچنین حفظ جان و مال هموطنان خود در ایران به کارفرمایان ارائه نماید.

جهت بهره مندی و اطلاع از قیمت پوشش های ضد حریق شرکت نفتاب و دیتاشیت محصولات فوق با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت کاتالوگ شرکت نفتاب برروی تصویر زیر کلیک فرمایید.

 

 کاتالوگ شرکت نفتاب - پوشش ضد حریق ایرانی - در ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001