آتش بند ها و غلاف آتش بند

همان طور که می دانید استفاده از پوشش های ضد حریق به صورت کاملا چشمگیری از سازه ها در برابر حریق محافظت می کند و نیرو های آتش نشانی زمان مورد نیاز جهت اطفا حریق را به دست می آورند. در کنار استفاده از این محافظ ها به شما پیشنهاد می شود که از غلاف های آتش بند استفاده نمایید زیرا که این غلاف ها به خوبی قادر هستند که اطراف مجرا های دوار و نیز مستطیلی شکل که از یک فضا (اتاق) به فضای (اتاق) دیگر وجود دارد را به خوبی و کاملا بپوشانند.

موارد استفاده از آتش بند ها وغلاف آتش بند چیست

به دلیل این که این آتش بند ها در اثر حس کردن کوچک ترین حرارتی قادر هستند که موادی ضد حریق که در آن ها به کار رفته است را منبسط کنند و تمامی منافذ را مسدود نمایند، استفاده از آن ها در بخش هایی که احتمال حریق وجود دارد و پوشش های ضد حریق نیز مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار مناسب است.

طریق نصب آتش بند ها وغلاف آتش بند و ویژگی آن ها چیست

این غلاف را بدون آن که به ابزار ویژه ای نیاز داشته باشید می توانید به راحتی نصب کنید و همچنین برای اندازه های گوناگون لوله ها ، کاندوئیت ها و ... به راحتی قابل تنظیم هستند.

از ویژگی بسیار بارز این کالا ایجاد تاخیر و مقاومت در برابر حریق به مدت زمان 30 دقیقه تا 4 ساعت می باشد. استفاده از غلاف و پوشش ضد حریق در کنار یکدیگر به صورت مکمل می تواند ساختمان ها را در برابر خطر آتش سوزی ایمن و مقاوم ساخته و حافظ جان و اموال باشند.

 

 

 

 

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001