آتش بند ها و غلاف آتش بند Collar Fire چیست

همان طور که می دانید استفاده از پوشش های ضد حریق به صورت کاملا چشمگیری از سازه ها در برابر حریق محافظت می کند و نیرو های کمکی زمان بسیار بیشتری را برای اطفا حریق به دست می آورند. در کنار استفاده از این محافظ های عایق به شما پیشنهاد می شود که از غلاف آتش بند Collar Fire استفاده نمایید زیرا که این غلاف ها به خوبی قادر هستند که اطراف مجرا های دوار و نیز مستطیلی شکل را به خوبی و کاملا بپوشانند.

موارد استفاده از آتش بند ها وغلاف آتش بند Collar Fire چیست

به دلیل این که این آتش بند ها در اثر حس کردن کوچک ترین حرارتی قادر هستند که موادی ضد حریق که در آن ها به کار رفته است را منبسط کنند و تمامی منفذ  ها را مورد پوشش خود قرار دهند، استفاده از آن ها در بخش هایی که احتمال حریق وجود دارد و پوشش های ضد حریق نیز مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار مناسب است. همچنین باید گفت که برای کانال هایی که برای مکش هوا هستند، گزینه خوبی می باشد زیرا از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند.

طریق نصب آتش بند ها وغلاف آتش بند Collar Fire و ویژگی آن ها چیست

این غلاف را بدون آن که به ابزار ویژه ای نیاز داشته باشید می توانید به راحتی نصب کنید و همچنین برای اندازه های گوناگونی که لوله ها و کاندوئیت ها دارند به راحتی قابل تنظیم هستند.

از ویژگی بسیار بارزی که دارند این می باشد که به مدت زمان 30 دقیقه تا 4 ساعت به خوبی در برابر حریق مقاومت می کنند. بنابراین استفاده از غلاف و پوشش های ضد حریق که در واقع مکمل یک دیگر هستند بسیار برای ساختمان ها مفید می باشد و حافظ جان و اموال مردم است.

 

 

 

 

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001