استفاده از فوم های مقاوم در مقابل آتش سیلیکونی

این محصول یعنی فوم های مقاوم در مقابل آتش سیلیکونی مانند پوشش های ضد حریق، آتش بند و دود بند می باشد که از سیلیکون ساخته شده است. این فوم از هر گونه هالوژن عاری می باشد و چسبندگی بسیار خوبی را با انواع مصالح ساختمانی و نیز بتن دارد. این مورد کاملا تست و بررسی شده و برای استفاده از آن در سازه ها روانه بازار شده است.

ویژگی های فوم های مقاوم در برابر آتش سیلیکونی چیست

فوم هایی که در مقابل آتش سیلیکونی مقاوم و پایدار هستند، دارای خاصیت های منحصر به فردی می باشند که عملکرد پوشش های ضد حریق را در هنگام بروز حریق تکمیل تر می کنند.

-این محصولات دارای خاصیتی الاستیکی می باشند و با کارتریج هایی با اندازه 310 میلی متری در بازار موجود می باشند.

-این فوم ها در اثر حرکت هایی که در درز ایجاد می شود، کاملا مقاوم هستند و پایداری قابل توجهی را از خود نشان می دهند.

طریقه نصب و استفاده از فوم های مقاوم در مقابل آتش سیلیکونی به چه صورت می باشد

 نصب و استفاده از این فوم های مقاوم که کاملا در برابر آتش سیلیکونی مقاومت بالایی دارند، بسیار ساده و آسان می باشد و عاری از هر گونه آفت می باشند. این فوم ها را به صورت بتونه در درز ها قرار می دهند که این کار سبب می شود که حریق و دود های حاصل از آن که در یک قسمت قرار دارند به سایر قسمت ها و نقاط نفوذ نکنند. استفاده از این فوم ها و نیز استفاده از پوشش های ضد حریق می تواند برای مکان ها و قسمت هایی که هر لحظه احتمال بروز حریق وجود دارد، کاملا مفید واقع شود و به خوبی از سازه و افراد داخل آن محافظت کند.

 

 

 

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001