استفاده از چسب های ضد حریق و پوشش های ضد حریق

 

همان طور که می دانید بروز آتش و حریق در ساختمان ها، کارگاه ها، کارخانه ها و مانند این ها می تواند خسارات و آسیب های جبران نا پذیری را برای هر انسان و هر مکانی به وجود آورد. همان گونه که در مقالات پیشین هم اشاره شد، استفاده از پوشش های ضد حریق می تواند از آسیب های ناشی از این حوادث تا میزان قابل توجهی پیشگیری کند که در کنار استفاده از این عایق ها باید از محصولات دیگری هم استفاده کنید تا میزان حفاظت از سازه به بالا ترین حد خود برسد.

خصوصیات چسب های ضد حریق و عایق چیست

چسب های ضد حریق و عایق به عنوان یک محصول پر کننده ی انبساطی می باشند. پوشش های ضد حریق و چسب های ضد حریق در کنار یک دیگر قادر هستند که بسیار قوی در برابر آتش مقاومت کنند. علاوه بر این باید گفت که این محصولات یک سطحی کاملا صاف و منظم را به وجود می آورند که سبب نظم بخشیدن کافی به محیط می شود و از ویژگی های بارز این چسب ها می باشد.

طریقه استفاده از چسب های ضد حریق به چه صورت می باشد

برای استفاده از چسب های ضد حریق باید از افشانه مخصوص استفاده کرد که این کار به وسیله تزریق انجام می شود که منافذ بسیار ریز را تحت پوشش خود قرار می دهد و آن ها را به صورت کامل پر می کند.

اگر شما در ساختمان خود از چسب های ضد حریق و عایق در کنار پوشش های ضد حریق استفاده می کنید، دیگران نگران بروز اتفاقات بزرگ و جبران نا پذیر نباشید زیرا به خوبی از سازه شما در برابر اتفاقات جلوگیری می کنند و با به وجود آوردن زمان کافی برای رسیدن نیرو های امدادی و کمکی، از جان و مال شما به خوبی محافظت می کنند.

 

 

 

 

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001