پنجره های آتش بند دارای چه ویژگی هایی می باشند Block Fire

دریچه هایی در ساختمان ها هستند که برای به وجود آوردن جریان مناسب هوا روی دیوار ها و یا در ها قرار داده شده اند. استفاده از پنجره آتش بند block Fire برای قرار دادن بر روی این دریچه ها می باشد.

چرا باید از Block Fire پنجره های آتش بند و پوشش های ضد حریق استفاده شود

با توجه به این که استفاده از پوشش های ضد حریق بسیار لازم و ضروری می باشد و امری کاملا مهم برای ساز هایی می باشد که در معرض آتش و حریق قرار دارند باید گفت که در هنگام آتش سوزی به دلیل این که دود و گاز هایی کاملا سمی تولید می شود و این دود ها نباید به سایر قسمت ها نفوذ پیدا کنند، پنجره آتش بند طراحی شده است که راه نفوذ و شیوع آن را در محیط ساختمان بگیرد و از درگیر شدن کل سازه به این گاز های سمی جلوگیری به عمل آورد.

بنابراین می توان گفت که استفاده از پنجره آتش بند block Fire که در اشکال مختلفی نیز ساخته و وارد بازار شده اند بهترین وسیله برای بستن انواع منافذ های موجود در سازه می باشند و در کنار استفاده از پوشش های ضد حریق کمک بسیار زیادی به نگه داری از اموال و حفظ جان افراد خواهد کرد.

طریقه کارکرد پنجره های آتش بند Block Fire

طریق کار کرد block Fire به این صورت می باشد که به محض رسیدن حرارت، موادی ضد حریق که در آن به کار گرفته است، شروع به منبسط شدن می کند و سبب می شود که همه ی منافذ و درز ها پوشانده شوند که این امر باعث می شود که گاز و حرارت سمی به سایر بخش ها نفوذ نکند و مانعی برای خروج آن ها می شود و پوشش های ضد حریق استفاده شده در ساختمان نیز از گسترش بیشتر آتش جلوگیری به عمل می آورد و این پنجره آتش بند و محافظ های عایق در کنار یک دیگر به خوبی از جان و اموال تا رسیدن نیرو های امدادی محافظت می کنند.

 

 

 

 

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001