پوشش‌های ضد حریق Intumescent HCA

پوشش های ضد حریق که برای محافظت از انواع ساختمان ها و مجتمع ها می باشند را باید به درستی انتخاب کنید زیرا این انتخاب صحیح می تواند در حفظ جان و مال شما و دیگران کمک بسیار زیادی کند و زمانی طلایی را برای شما ذخیره کند تا زمان رسیدن نیرو های امداد و کمک رسانی آتش و حریق نتواند شدت یابد و همه ی قسمت های سازه را در بر گیرد. در این صورت کاملا از جان و اموال محافظت و مراقبت شده و کمترین و حداقل ترین میزان خسارت را شاهد خواهید بود.

پوشش های ضد حریق HCA دارای چه ویژگی هایی می باشند

از ویژگی منحصر به فردی که محافظ های ضد حریق HCA دارند، می توان به افزایش یافتن حجم آن ها در هنگام ایجاد و بروز حرارت اشاره کرد که این زیاد شدن حجم سبب می شود که در بازه ی زمانی 30 الی 120 دقیقه به خوبی در مقابل حریق و حرارت از خود مقاومت نشان بدهند. شما در هر شرایط آب و هوایی و مکان جغرافیایی که هستید می توانید به راحتی از این پوشش های ضد حریق HCA  استفاده نمایید و از عملکرد ویژه آن ها برای مراقبت از سازه در برابر آتش بهره ببرید.

جالب است که بدانید این پوشش های ضد حریق در هنگام ساخت آن ها ضخامت کم و نازکی برای آن ها در نظر گرفته شده است که همین امر سبب صرفه جویی چشمگیری در هزینه ها و منابع انسانی شما خواهد شد.

پوشش های ضد حریق HCA برای چه سازه هایی مناسب می باشند

پوشش های ضد حریق HCA از بهترین محافظ های عایق در مقابل آتش سوزی شناخته شده اند. استفاده از این محافظ های ضد حریق و عایق در سازه هایی که از فلز Expose می باشند، بسیار توصیه شده است زیرا با توجه به مزایایی که به آن اشاره شد بهترین انتخاب برای چنین ساختمان هایی می باشد تا از بروز حوادث بزرگ تر جلوگیری به عمل آورد.

 

 

 

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001