عایق های صنعتی شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان ، طراح ، تامین کننده و  همچنین مجری عایق های صنعتی ویژه (High Performance Insulation) شرکتی به نام Promat انگلستان می باشد .

شرکت پرومات - Promat - علاوه بر تولید پوشش های ضد حریق، تولید کننده عایق های حرارتی و نیز برودتی ویژه (High Performance Insulation) می باشد که این محصولات در صنایعی مانند ذوب آهن ، نیروگاه ، پالایشگاه ، صنایع دفاعی ،کشتی سازی ، واگن سازی ، صنایع هوا و فضا و دیگر صنایع از این قبیل، مورد استفاده می باشد و با توجه به تکنولوژی که در ساخت و تولید به شیوه نانو تکنولوژی دارد ، مزیت آن ها در برابر عایق های معمولی مانند پشم سنگ و غیره که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، بیشتر است.  ضخامت بسیار پایین و همچنین وزن بسیار کم آن ها که به دلیل این ضخامت پائین و وزن کم، امکان عایق کاری قسمت هایی که امکان نبودن فضا و عدم تحمل بار را دارند بسیار کارآمد می باشند.همچنین دارای ویژگی مانند عدم جذب آب و رطوبت می باشد و بازده فوق العاده بالا در تبادل حرارت بسیار پائین و سادگی در اجرا و نصب را دارد. این عایق ها می توانند تا درجه حرارت 2000 درجه سانتیگراد نیز در تبادل حرارت مقاومت از خود نشان دهند و از اتلاف انرژی جلوگیری به عمل آورند.

شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان علاوه بر عایق های ویژه ، آمادگی اجرای عایق های حرارتی و برودتی معمولی را نیز دارد و با بهره مندی از تجهیزات مناسب ، تیمی از کارشناسان با تجربه و  اجرائی، آمادگی خود را در این زمینه اعلام می کند .

عایق های ویژه در شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

عایق ضد حریق در ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

Insulation ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001