شروع فعالیت شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان در حوزه پوشش ضد حریق

 شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان (APSI) که در زمینه پوشش ضد حریق فعال است ، در تاریخ 1393/06/23 به شماره ثبت 460251 بنا نهاده شده است . این شرکت گرچه نوپا ست، اما با دارا بودن تجربه بالا در حدود 20 سال در صنعت نفت و گاز در زمینه های رنگ ، عایق، پوشش های ضد حریق صنعتی و ساختمانی و نسوزکاری با بکارگیری پرسنل و کارشناسان آموزش دیده به نحو احسن آماده خدمت رسانی به کارفرمایان محترم می باشد. عملیات رنگ آمیزی ، عایق کاری ، فایرپروفینگ و نسوزکاری با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن صورت گرفته و ما آمادگی خود را جهت طراحی ، تهیه و اجرای پوشش های ضد حریق صنعتی، ضد حریق ساختمانی ، نسوزکاری (رفرکتوری) ، رنگ و عایق اعلام می داریم و امید داریم با عنایت به خداوند منان و بهره گیری از نیروهای کار آزموده بتوانیم خدمات شایانی حضور کارفرمایان محترم ایفا نماییم.

 

هدف شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

 هدف این شرکت به کارگیری محصولاتی با رده کیفیت جهانی همراه با اجرای سریع ، صحیح و با کیفیت بالا توسط ماشین آلات به روز ایران و جهان، توسط تیم اجرائی متخصص می باشد و لذا برای تحقق این اهداف شعار شرکت ما کیفیت ، سرعت در اجرا و دوام انتخاب گردیده است.

 این شرکت علی الخصوص در زمینه پوشش های ضد حریق جهت حفاظت سازه های فلزی در برابر حریق ، تجهیزات ، سکوهای نفتی و گازی ، تونل ها ، ایستگاه های مترو و غیره با استفاده از محصولات شرکت های معتبر دنیا همانند Cafco ، شروین ویلیامز (Sherwin Williams) ، ایزولاتک Isolatek آمریکا و نفتاب (Naftab) ایران که سالیان سال در زمینه پوشش های محافظ در برابر حریق به عنوان بزرگترین، بهترین و معتبرترین مجموعه ها در دنیا شناخته شده اند ، فعالیت داشته و آمادگی طراحی ، تهیه و اجرای سیستم های ذکر شده را اعلام می دارد.

ویژگی پوشش های ضد حریق

 پوشش های ضد حریق مورد استفاده این شرکت دارای استانداردهای بین المللی روز دنیا اعم از UL آمریکا ،BS انگلستان ، DIN آلمان ، RWS هلند ، UNI ایتالیا و مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی ایران (BHRC) بوده و همچنین تاییدیه های تست های بین المللی آتش سوزی های هیدروکربنی (Rapid Rise Hydrocarbon Fire) ، مقاومت در برابر انفجار(Blast Over Pressure) و آتش سوزی های Jet Fire را دارا می باشند و تمامی این محصولات همگی فاقد آزبست و کاملا دوست دار محیط زیست می باشند.

 محصولات مورد استفاده این شرکت به منظور مقاومت در برابر حریق سازه های فلزی در صنایع ساختمانی و پالایشگاهی و همچنین تجهیزات صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و صنعت راه سازی و تونل سازی کاربرد دارند.

 

لذا این شرکت آمادگی خود را برای طراحی ، تامین و اجرای عملیات پوشش های محافظ در برابر حریق ، سندبلاست ، رنگ آمیزی و عایق کاری پروژه های صنعتی و ساختمانی اعلام می دارد و امیدوار است بتواند برای کارفرمایان محترم خدمات شایان و با کیفیتی را ارائه نماید.

لازم به ذکر است که این شرکت در وندور لیست سازمان های آتش نشانی سراسر کشور قرار دارد و امکان دریافت تائیدیه از آن سازمان ها نیز در صورت درخواست کارفرمایان محترم  داراست.

چارت سازمانی

چارت سازمانی شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان

 

رزومه پوشش ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان   پوشش ضد حریق (کاتالوگ شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان) 

 

پوشش ضد حریق اسکلت فلزی - بروشور آتش پاد سازه ایرانیان

         پوشش ضد حریق  ضد حریق اسکلت فلزی اجرای ضد حریق اسکلت فلزی عایق ضد حریق رنگ ضد حریق نسوز حریق عایق حرارتی ضد آتش فایرپروف فایر پروف فایرپروفینگ نفکو کفکو کافکو متریال های پاششی پایه معدنی ورمیکولیت متریال سیمانی گچی

اخبار و رویدادها

آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس...

آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس - پوشش ضد حریق

حادثۀ آتش سوزی پالایشگاه والرو تگزاس در سال 2007 میلادی - Valero در قسمت پائین از تصویر با...

آتش سوزی فازهای 20 و 21 پارس ج...

آتش سوزی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی

حادثۀ آتش سوزی پالایشگاه فازهای 20 و 21 پارس جنوبی در تاریخ 1395/10/04 پالایشگاه فازهای 2...

                  محصولات ضد حریق            SSPC (مقاوم حریق)    سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)   OSHA (عایق ضد آتش)   مقاوم حریق   شرکت ملی نفت ایران (رنگ ، عایق ، نسوزکاری ، پوشش ضد حریق اسکلت فلزی)FM Approved (فایرپروف)    ISO9001