شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان فعال در زمینه ارائه پوشش ضد حریق

شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان (APSI) - با مسئولیت محدود -  با بیش از 20سال تجربه مدیران خود در زمینه هایی همانند رنگ ، عایق ، پوشش ضد حریق صنعتی ، ساختمانی و رفرکتوری (نسوزکاری) توسط کارشناسان و پرسنل با تجربه و آموزش دیده در مواردی مانند رنگ ، عایق ، فایرپروفینگ و نسوزکاری با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا ، آمادگی خود را برای انجام طراحی ، تهیه و اجرای پوشش های ضد حریق ساختمانی و صنعتی اعلام می دارد .

این شرکت به عنوان طراح ، تأمین کننده و مجری پوشش های مقاوم در برابر حریق برای اجرای پوشش های ضد حریق اسکلت فلزی، رنگ ، عایق و نسوزکاری (رفرکتوری) فعالیت داشته و خود را در برابر مسائلی اعم از سلامت ، ایمنی و  امنیت تمامی شهروندان و هم وطنان ایران زمین و همچنین حفاظت از درایی ها و محیط زیست کشور عزیزمان، متعهد می داند .

فعالیت شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان در زمینه ارائه پوشش های ضد حریق

با افزایش سریع جمعیت ، رشد زیاد شهرنشینی و با رشد روز افزون حوادثی مانند حریق و آتش سوزی، نیاز به توجه بیشتر به مساله ی ایمنی و مقاوم سازی سازه ها و ساختمان ها حس می شود. به همین دلیل شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با عنایت و توکل به خداوند منان در این مسیر گام برداشته و حفاظت از ساختمان ها را در برابر حریق و آتش سوزی را در جهت کاهش خسارات حریق، هدف خود قرار داده است.

کاهش و تا حد امکان حذف خسارات های جانی و مالی که به دلیل رخ دادن عواملی مانند حریق می باشد، نیاز به آموزش نیروی انسانی ماهر و خبره برای حرکت در جهت توسعه ی پایدار دارد.

استفاده از محصولاتی که سازگاری کامل با محیط زیست دارند، استفاده ی بهینه و صحیح از منابع انرژی و منابع طبیعی و همجنین به حداقل رساندن ضایعات تولیدی، ارتقاء فرهنگ ایمنی در میان کارگران، کارکنان و شهروندان ، بازنگری و کنترل مستند ها ، سهولت جهت دسترسی به اطلاعات فنی، شفافیت کامل برای ارائه راهکار های مناسب و درست و در آخر حمایت از پژوهش ها و تحقیق ها از جمله تعهدات ما در این مسیر می باشد. شایان ذکر است این شرکت مورد تائید و زیر نظر سازمان های آتش نشانی کل کشور در حال فعالیت می باشد.