شرکت آتش پاد سازه ایرانیان فعال در زمینه ارائه پوشش های ضد حریق

شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان (APSI) - با مسئولیت محدود -  با بیش از 20سال تجربه مدیران خود در زمینه های رنگ ، عایق و پوشش های ضد حریق صنعتی و همچنین ساختمانی و رفرکتوری توسط کارشناسان مجرب و بهره گیری از پرسنل آموزش دیده در زمینه های رنگ ، عایق ، فایرپروفینگ و نسوزکاری با استفاده از ماشین آلات ها و تجهیزات به روز دنیا و کاملا مدرن ، آمادگی خود را برای طراحی ، تهیه و اجرای پوشش های ضد حریق ساختمانی و صنعتی ، رنگ ، عایق و نسوزکاری اعلام می کند .

این شرکت به عنوان طراح ، تأمین کننده و مجری پوشش های مقاوم در برابر حریق ، پوشش های ضد حریق اسکلت فلزی، رنگ ، عایق و نسوزکاری (رفرکتوری) شناخته شده است و خود را در برابر سلامت ، ایمنی و  امنیت تمامی شهروندان و هم وطنان و همچنین حفاظت از درایی ها و محیط زیست ، متعهد می داند .

با افزایش سریع جمعیت ، رشد زیاد شهرنشینی و  نیز رشد روز افزون حادثه های گوناگون از جمله حریق و آتش سوزی، نیاز به توجه بیشتر به مساله ی ایمنی و مقاوم سازی سازه ها و ساختمان ها احساس می شود. به همین دلیل شرکت ضد حریق آتش پاد سازه ایرانیان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این مسیر گام برداشته است. کاهش و تا حد امکان حذف خسارات های جانی و مالی که به دلیل رخ دادن عواملی مانند حریق می باشد، نیاز به آموزش نیروی انسانی ماهر و خبره برای حرکت در جهت توسعه ی پایدار دارد.

استفاده از محصولاتی که سازگاری کامل با محیط زیست دارند، استفاده ی بهینه و صحیح از منابع انرژی و منابع طبیعی و همجنین به حداقل رساندن ضایعات تولیدی، ارتقاء فرهنگ ایمنی در میان کارگران، کارکنان و شهروندان ، بازنگری و کنترل مستند ها ، سهولت جهت دسترسی به اطلاعات فنی، شفافیت کامل برای ارائه راهکار های مناسب و درست و در آخر حمایت از پژوهش ها و تحقیق ها از جمله تعهدات ما در مسیر ایمن سازی می باشد.

این شرکت در زمینه پوشش ضد حریق و محافظت سازه ها در برابر حریق مورد تائید مرکز تحقیقات راه مسکن و شهر سازی ، سازمان های آتش نشانی ، پتروشیمی ها و وزارت نفت قرار گرفته است .